Historie pacjentów

Dzień naszych marzeń
Lekarz prowadzący:
  • dr hab. n. med. Cezary Grygoruk
  • dr n. med. Bartosz Pietrzycki
Klinika:
  • Klinika Bocian Białystok

Dzień naszych marzeń

Jesteśmy rodzicami, dzięki Państwa pomocy. To chyba największe szczęście jakie nam się przytrafiło. Jaś za chwile skończy roczek, a Pawełek ma 4 latka.

Do Kliniki Bocian trafiliśmy w 2013 roku. Doktor Grygoruk został naszym lekarzem. Po kilku miesiącach leczenia podeszliśmy do transferu, który wykonał doktor Pietrzycki. Był to strzał w „10” i w czerwcu 2014 zostaliśmy rodzicami Pawełka. To był najcudowniejszy dzień w naszym życiu.

Po raz drugi los uśmiechnął się do nas 28.09.2017 roku. Jaś przyszedł na świt jako wcześniak w 35. tygodniu ciąży, przez cesarskie cięcie. Tym razem nie obyło się bez komplikacji. Z przodującym centralnie i wzrastającym łożyskiem musiałam dużo leżeć, przez co lekarz prowadzący zadecydował o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży. Jaś urodził się z wrodzonym zapaleniem płuc, głęboką anemią, przez co potrzebował natychmiastowej transfuzji krwi (1 punkt w skali Apgar). Długie tygodnie spędziliśmy w szpitalu, gdzie Jaś powoli wracał do zdrowia. Po tygodniach rehabilitacji i konsultacjach ze specjalistami dziś nie ma śladu po wcześniactwie. Jest bardzo żywym malcem.

Nie ma takich słów, które wyrażą naszą wdzięczność. Z całego serca dziękujemy całemu personelowi kliniki, a w szczególności doktorowi Grygorukowi, który zawsze służył swoją pomocą oraz doktorowi Pietrzyckiemu, który dwukrotnie przyczynił się do naszego cudu.

Zobacz inne historie naszych pacjentów Zobacz inne historie naszych pacjentów